درباره ما

جوونه یه راه نزدیک برای رسیدن به طعم های جدید و محصولات با کیفیت در بازار پر تقلب ادویه‌ها ست.

تیم جوونه با افتخار تلاشش رو می‌کنه تا ادامه دهنده‌ی تجربه‌ای باشه که نسل به نسل و سینه به سینه تا به امروز به امانت رسیده.

جوونه واردکننده‌ی مستقیم ادویه‌های خالص توی جنوب هست. که بخاطر امانت داری مسیر این برند تا به امروز این مجموعه وسواس زیادی روی کیفیت محصولاتش داره.

از طرفی توی بازاری که متاسفانه تقلب بسیار زیاد شده ما به حرف پدر گوش دادیم و برکت رو از صداقت در کار و جلب رضایت مشتری، طالب شدیم.

من احمد شحنه‌بان (سمت چپ) مالک عطاری شحنه‌بان در شهر برازجان هستم و توی سال ۹۷ دست تقدیر منو هم مسیر سربازی کرد که امروز هم بنیان گذار جوونه است.

علی شمس به واسطه‌ی شناخت فضای دیجیتال و ارائه پیشنهاد ساخت برند و صیانت از سرمایه‌ی معنوی که تا به امروز به دست ما رسیده به مجموعه اضافه شد، تا برند جوونه شکل بگیره.

از طرفی چونکه علی شمس عاشق طعم ها، آشپزی و همچنین سفر هست، طی سفرهایی که با هم توی خاورمیانه داشتیم تونستیم با سرآشپزهای متخصصی ارتباط بگیریم و ازونا رسپی‌های جذابی از ادویه‌های ترکیبی جمع آوری کنیم؛ و با آزمون و خطا و تغییرات جزئی این رسپی‌ها رو به سلیقه و ‌‌ذائقه‌ی ایرانی نزدیک تر کنیم و کم کم فروش این محصولات رو شروع کنیم.

حالا که با استقبال زیاد از این ادویه‌های بی‌نظیر و خوش عطر و طعم مواجه شدیم، برای دسترسی راحت تر و سریع تر شما عزیزان، این سایت رو طراحی و اجرا کردیم.

امید که شما هم به خانواده‌ی جوونه بپیوندید و ما در کنار هم جوونه بزنیم و رشد کنیم.

تمام تلاش ما خوشمزه‌تر کردن وعده‌ها و جلب رضایت شماست.

با افتخار، تیم جوونه.